Re – Balancing Treatment

Zabieg balansujący z mikronizowaną algą Re – Balancing Treatment.

Jest to w 100% naturalny zabieg przeznaczony dla skóry mieszanej, tłustej i trądzikowej. Mikronizowana alga morska bogata w 46  witamin i minerałów, połączona została z działaniem dwóch alg bogatych w cynk – Fucus Spiralis i Tetraselmis Chui, intensywnym kompleksem Activ’Pur oraz Acti’Sebum, aby pomóc ustabilizować wydzielanie łoju, uaktywnić krążenie krwi i wspomóc eliminację nagromadzonych toksyn.  

Celem zabiegu jest oczyszczenie skóry z nagromadzonych toksyn, przyspieszenie mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych, a także balansowanie pracy gruczołów łojowych.

Składniki aktywne w zabiegu:

Mikrojonizowana alga – kompleks trzech gatunków alg pozyskany w procesie mikronizacji,

Activ’Sebum – oleista frakcja z pestek dyni – wpływa na skład sebum , minimalizując efekt błyszczenia się skóry,

Activ-Pur – hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za niedoskonałości, pozbawiając ich wody oraz zmniejsza aktywność 5 – reduktazy, w wyniku czego uzyskujemy kontrolowaną produkcję sebum, redukcję łojotoku oraz wyraźną poprawę wyglądu skóry tłustej, mieszanej i trądzikowej,

Seve Bleue – ekskluzywny sktywny składnik z głębin oceanu, nasycony minerałami i mikroelementami. Spolaryzowany dla maksymalnej penetracji w głąb skóry oraz zamknięty w kapsułkach dla optymalnego nawilżenia i remineralizacji każdej komórki naskórka,

Agi Fucus Spiralis i tetraselmis Chui – bogate w cynk, pomagają regulować produkcję sebum , redukują błyszczenie sie skóry, zmniejszają widoczność porów, zapobiegają rozwojowi bakterii, odpowiedzialnych za powstawanie stanów zapalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *